Virtueel struinen door B&H in New York
De eerste keer dat ik bij B&H in New York naar binnen liep, zal ik nooit vergeten. Niet alleen is de camerawinkel belachelijk groot, ook bestaat het personeel voornamelijk uit Orthodoxe Joden met een baard, keppel en de beroemde twee pijpenkrullen. Ik had een filter nodig voor mijn objectief en had al vrij snel de indruk dat ik hier onmogelijk niet zou kunnen slagen.
Glijbaan
Bij binnenkomst uiteraard eerst tascontrolle, zoals je dat op veel drukbezochte plekken in New York tegenkomt. Vervolgens moet je in de winkel op zoek naar de juiste afdeling. Per productcategorie nemen die afdelingen ongeveer evenveel ruimte in als de gemiddelde Nederlandse fotowinkel voor heel zijn assortiment gebruikt. Als je, drie mannen met baarden verder, eenmaal je product gevonden hebt, gaat deze per transportband met glijbaan(!) naar de kassa's op de benedenverdieping.
Google Maps
Benieuwd geworden? In samenwerking met Google kun je nu virtueel door de winkel lopen met Google Maps. Helaas kun je alleen de benedenverdieping virtueel verkennen, voor de camera-afdeling boven zul je toch acht zelf naar New York moeten.