Ter inspiratie: 10 mooie inzendingen fotowedstrijd Wildlife. Inzenden kan nog!
Je zou er een uitzending van National Geographic mee kunnen vullen, met de beelden die tot dusver zijn ingestuurd voor de fotowedstrijd 'Wildlife'. Hieronder een kleine selectie van de beestenboel in onze gallery. Jouw foto nog niet ingestuurd? Wees er snel bij!
Wil je ook kans maken op prachtige prijzen waaronder een Lacie d2 Thunderbolt 3, een Van Duuren boekenpakket of een Powerpakket Deluxe van Saake-shop.nl? Insturen van jouw beste Wildlife foto's kan nog tot en met 31 augustus. Meer informatie over de wedstrijd en hoe je kunt insturen vind je hier.
'Appelvink neemt een bad' van Monique van Kootwijk

'Het ei van een ander' van Edmond van der Mueren

'Red fox' van Lydia van de Kuilen

'In het avondzonnetje' van Marga Nuijs

'Jagende kaaiman' van Ivo Mostert

'Ree in het boekweit' van Thijs Glastra

'De wandeling' van Louise Andriessen

'De lachende zeehond' van Gijsbert Peijs

'The eyes of a tiger' van Gerard Jones Diaz

'Uilschudden' van Maurice Spees

Inzenden kan nog tot en met 31 augustus
De winnaars zijn nog lang niet bepaald, deze selectie van 10 foto's gelden slechts ter inspiratie van wat voor moois er allemaal te vinden is tussen de inzendingen voor de fotowedstrijd Wildlife. Maar je maakt natuurlijk nog steeds een kans. Blaas ons omver met jouw inzendingen. Lees hier hoe je mee kunt doen. Een compleet overzicht van alle inzendingen vind je hier.