'Polaroid komt met nieuwe instant-camera'

Julian Huijbregts
Polaroid zal op de CES in Las Vegas begin 2011 een nieuwe camera aankondigen. In een teaser is al wat van het toestel te zien; waarschijnlijk gaat het om een 'echte' Polaroidcamera waar direct foto's uit komen rollen.

Op de Consumer Electronics Show in januari 2011 viert Polaroid de lancering van een nieuw product. Engadget ontving hiervoor een uitnodiging en door de meegestuurde teaserafbeelding door Photoshop te halen is er al iets meer van de camera te zien. Het lijkt er sterk op dat de nieuwe Polaroidcamera een sleuf heeft waar directklaar-foto's uit kunnen rollen.

Eerder dit jaar bracht Polaroid al de 300 uit. Deze camera - een remake van een bestaande Fujicamera - werd door liefhebbers en het Impossible Project niet erg enthousiast ontvangen.