Leer alles over scannen bij de Cameraland Open School
Scannen van dia's en negatieven is aardig vergelijkbaar met digitaal fotograferen: je kunt het zo makkelijk en zo moeilijk maken als je zelf wilt. Bij Cameraland verkopen ze speciale vlakbedscanners met film/dia-optie waarmee iedereen kan werken die de basishandelingen van een pc/laptop beheerst. Ze zijn leverbaar in verschillende prijs- en kwaliteitsklassen.
 
  Workshop
Alleen: welke heb je precies nodig en hoe werk je ermee? Tijdens de Open School - Scannen vertellen de experts van Cameraland je alles wat je moet weten over het scannen van dia's en negatieven. Aan de orde komen onder meer:
	Volautomatisch scannen
	Scannen met kwaliteits- en kleurcorrecties
	(Automatische) stof-/krasverwijdering
	Correctie verbleekte kleuren
	Scanresolutie en output
	Scanner kopen/kiezen
	Scansoftware
Gratis
De Open School - Scannen vindt plaats op zaterdag 12 november om 10:00 tot 11:30. Deelname is gratis, maar er zijn beperkte plaatsen. Aanmelden kan op de site van Cameraland.
 
           
             
             
             
             
            