Epson lanceert R2000 A3+ fotoprinter

Redactie DIGIFOTO Pro
Epson kondigt een nieuwe fotoprinter aan die overweg kan met het A3+ formaat. De Stylus Photo R2000 bevat grotere cartridges dan voorgangers en bevat zeven kleuren. De adviesprijs ligt op 499 euro.

De nieuwe Epson Stylus Photo R2000 komt met zeven kleuren in grotere cartridges van 17ml; dat is vijftig procent groter dan voorheen. Het gaat om de kleuren fotozwart, matzwart, cyaan, magenta, geel, oranje en rood. Naast de cartridges met inkt is er ook nog een gloss optimiser met een laklaagje.

Verbindingen

De Stylus Photo R2000 print niet alleen op papier, maar ook op cd's of dvd's of canvas met een maximale dikte van 1,3mm. De maximale resolutie van de printkop is 5670x1440 dpi. De R2000 beschikt over meerdere verbindingsmogelijkheden: ethernet, usb, PictBridge en printen met de iPad of iPhone kan via de Epson Print-app. Deze is gratis te downloaden in de iTunes App Store.

De volledige specificaties zijn te vinden op de productpagina op de Epson-website. De R2000 ligt vanaf deze maand in de winkels voor een adviesprijs van 499 euro.

afbeelding van Redactie DIGIFOTO Pro

Redactie DIGIFOTO Pro | Redactie

Bekijk alle artikelen van Redactie