Viewbook-broers zoeken fotograaf voor portret

Julian Huijbregts
De oprichters van Viewbook - vier broers - roepen fotografen op ideeën in te sturen voor het volgende 'Viewbook-founding-brother-portrait'. De foto zal gebruikt worden op de nieuwe site die begin 2011 gelanceerd wordt.

Via hun blog zoeken de Nederlandse Viewbook-oprichters een fotograaf die een creatieve invulling kan geven aan het portret. Ideeën mogen geheel naar eigen inzicht ingevuld worden, heb je wat houvast nodig dan kun je de kernwaarden van het bedrijf - eenvoud, leegte -  als inspiratie gebruiken.

Vergoeding

Het portret zal gebruikt worden op de about-sectie van de nieuwe website en voor pers­doeleinden. Ben jij de uitverkoren fotograaf, dan kun je op een mooie vergoeding rekenen. In welke vorm is niet bekend.

Idee insturen

Vorig jaar maakte Mamabart de foto. Denk jij het beter te kunnen? Dan heb je tot 15 januari 2011 de tijd om je idee te sturen naar alrik@viewbook.com. De foto dient in januari of februari volgend jaar gemaakt te worden.

Foto © Mamabart