Spotlight 2 oktober 2018
Dagelijks krijgen wij vele foto's toegezonden in onze lezersgallery. Elke dag kiezen we een foto uit die we zowel op onze website als op social media in de schijnwerpers zetten.
Vandaag zetten we in de DIGIFOTO Pro Spotlight: Eduardo de Vlugt

Het zou zo een filmposter kunnen zijn. Eduardo fotografeerde deze stadsduif alsof hij een held uit een actiefilm is. De natte omgeving en het gebruik van de juiste scherptediepte geven de foto extra dramatiek. Het standpunt is goed gekozen en werkt bijzonder goed met het dier dat natuurlijk wel wat tam, maar alsnog slecht te regisseren is.
Gallery
Jij kunt jouw foto ook uploaden in onze lezersgallery! Hiermee maakt ook jouw foto kans om uitgelicht te worden. Daarnaast kiezen we ook iedere editie een aantal lezers uit voor onze Spotlight in DIGIFOTO Pro magazine.