De testfoto’s zijn gemaakt in combinatie met een Canon 5D-camera. De foto’s werden in raw geschoten en zijn met Adobe Camera RAW omgezet naar jpeg met standaardinstellingen (25 procent sharpening). Uitgebreide details over de opnamestanden vind je in de exif-informatie. Beeldstabilisatie was ingeschakeld.
Via de menuoptie zijn de foto’s in originele 12-megapixelresolutie te downloaden. Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen enkel gebruikt worden voor persoonlijke evaluatiedoeleinden.
Testfoto's
Review
Binnenkort schroeven we het objectief ook op een Canoncamera met aps-c-sensor. Ook hiervan zullen we een aantal foto’s publiceren. De uitgebreide review verschijnt daarna op deze website.

Net terug van wintersport, of heb je nog steeds niks gedaan met de foto's van afgelopen zomer? Een fotoboek ma...
We hebben vaker het noorderlicht even voorbij zien komen in een time-lapse, maar toen Christian Mulhauser in N...
Het grote nieuws van Olympus is natuurlijk de terugkeer (in naam) van de OM, maar op dezelfde dag kondigen ze ...
Voor Pentax 645-camera's is er nu een nieuwe groothoek, met een beeldhoek gelijk aan 20mm op een kleinbeeldcam...