Videointerview: Photoshop CS4
Adobe Photoshop CS4 is in aantocht. Speciaal voor DIGIFOTO Pro geeft Adobe's Product Manager Bryan Hughes vanaf de Photokina een hands-on demonstratie van de belangrijkste nieuwe mogelijkheden.
Het ietwat geïmproviseerde interview, dat plaatsvond in een rumourige persruimte op de stand van Adobe, is opgesplits in twee delen. In het eerste deel laat Hughes een aantal nieuwe functionaliteiten zien van Bridge CS4 en Adobe Camera RAW 5.0 (CS4).
DIGIFOTO Pro Video Interview Photoshop CS4 (1/2) from DIGIFOTO Pro on Vimeo
Klik door naar vimeo om het interview in High Definition resolutie te bekijken.
In het tweede deel gaat de Photoshop Productmanager in op een aantal nieuwe functies in Photoshop zelf. Zo krijg je te zien hoe gpu-versnelling voor razendsnelle weergave en nieuwe zoom- en draaimogelijkheden zorgt.
DIGIFOTO Pro Video Interview Photoshop CS4 (2/2) from DIGIFOTO Pro on Vimeo.
Gerelateerde artikelen
Nu in de kiosk
DIGIFOTO Pro 2.2010
Fotowedstrijd
Win een fotoreis naar Finland
Beren fotograferen in Finland? Doe mee met onze fotowedstrijd 'Natuur & Landschap'. De hoofdprijs bestaat uit een privéfotoreis t.w.v. 2600 euro.
Maak kans op de DFPro Special
Lezersgallery
Jouw foto op onze homepage? Registreer gratis en upload je foto naar de lezersgallery. Wekelijks belonen we de beste inzending met de DIGIFOTO Pro Special: Photo Academy Award 2009.
Magazine
Word abonnee
blijf 'in touch'
Nu ook op Facebook
Blijf in 'touch'
Redactie




Reacties (0)