‘Samsung NX100 komt in september’

Samsung gaat waarschijnlijk in de loop van september de NX100 aankondigen. Het zou gaan om een compacter model, dat net als de NX10 en NX5 voorzien is van een 14-megapixel aps-c-sensor.

Volgens het Koreaanse DDaily wordt de NX100 momenteel getest en loopt het embargo af op 14 september 2010, vlak voor de Photokina fotobeurs waar Samsung de NX100 vervolgens kan demonstreren.

De NX100 is waarschijnlijk kleiner van stuk dan de huidige NX10 en NX5. Mogelijk laat Samsung de elektronische zoeker weg, om een compact model, vergelijkbaar met bijvoorbeeld de Panasonic GF1 mogelijk te maken.

Eerder dook op de website van Samsung al een verwijzing op naar de NX100. Officieel heeft de fabrikant nog niets losgelaten over dit model.

Reacties (0)

Anti-spam vraag:
Hoe schrijf je nummer vijf in cijfers?

Tags bij dit artikel

Gerelateerde artikelen

Maak kans op de DFPro Special

Lezersgallery

Jouw foto op onze homepage? Registreer gratis en upload je foto naar de lezersgallery. Wekelijks belonen we de beste inzending met de DIGIFOTO Pro Special: Photo Academy Award 2009.

Lees meer

Magazine

Word abonnee


Kies het abonnement dat bij jou past.

Word abonnee

blijf 'in touch'

Nu ook op Facebook

Volg ons op Twitter

Tweet met ons mee

Mijn DFPro

Inlog vergeten

Voer je e-mailadres of inlognaam in.
Je krijgt instructies per e-mail.

Registreer gratis

Voer je e-mailadres, gewenste
inlognaam en tweemaal het
wachtwoord in.