MustSee: Mongolian Racer (Canon dslr’s)
Dan Chung, Azië-correspondent voor The Guardian, heeft een korte film gemaakt over het Naadam festival in Mongolië. Belangrijk onderdeel van het traditionele festival is de paardenrace. De video is geschoten met diverse Canon dslr’s.
MustSee
Webvideo's
Webvideo's die je gezien
moet hebben. Uitgezocht door
onze verslaggevers.
Link:
Dan Chung Photo
Voor de productie werden een flink aantal camera’s ingeschakeld. Dan Chung gebruikte een Canon EOS 1D Mark IV, 5D Mark en 550D. Om enigszins licht te reizen koos hij voor f/4 objectieven; de 17-40mm, 24-105mm en 70-200mm. Maar ook de lichtsterke 50mm f/1.2 ging mee en een Sigma 12-24mm.
Niet alle shots zijn gefilmd met een dslr. De beelden van de race, vanuit het standpunt van de racer, zijn gemaakt met een kleine GoPro HD camera, gemonteerd op de helm van een van de deelnemers.
De film wordt gebruikt bij een artikel van Tania Branigan op de website van de Britse krant. Eerder filmde Dan Chung onder andere de viering van 60 jaar Chinese Volksrepubliek en een paardenrace in Singapore met zijn dslr’s.
Gerelateerde artikelen
Nu in de kiosk
DIGIFOTO Pro 2.2010
Maak kans op de DFPro Special
Lezersgallery
Jouw foto op onze homepage? Registreer gratis en upload je foto naar de lezersgallery. Wekelijks belonen we de beste inzending met de DIGIFOTO Pro Special: Photo Academy Award 2009.
Magazine
Word abonnee
blijf 'in touch'
Nu ook op Facebook
Volg ons op Twitter
Julian Huijbregts



Reacties (0)