iStockphoto lanceert iPhone-applicatie

iStockphoto heeft een iPhone-applicatie gelanceerd. Fotografen kunnen met de app overal hun verkoopstatistieken bijhouden, klanten kunnen de gehele collectie beeldmateriaal mobiel benaderen.

Het bedrijf richt de applicatie met name op klanten, ‘je weet immers nooit wanneer je inspiratie krijgt en je een foto nodig hebt’. Met de applicatie kan de gehele collectie beeldmateriaal doorzocht worden. Gebruikers kunnen inloggen en zo synchroniseren met hun account op de website. Geselecteerde foto’s kunnen vervolgens via de website aangeschaft worden.

Statistieken

Ook voor fotografen die zelf hun beeldmateriaal aan de man brengen bij iStockphoto is de app interessant. Door in te loggen kun je de verkoopstatistieken van je portfolio bijhouden.

De iStockphoto-app is gratis te downloaden in de App Store en is geschikt voor de iPhone en iPod Touch. Een versie geoptimaliseerd voor de iPad volgt waarschijnlijk later.


Reacties (0)

Anti-spam vraag:
Hoeveel is 3 x 3?

Tags bij dit artikel

Gerelateerde artikelen

Maak kans op de DFPro Special

Lezersgallery

Jouw foto op onze homepage? Registreer gratis en upload je foto naar de lezersgallery. Wekelijks belonen we de beste inzending met de DIGIFOTO Pro Special: Photo Academy Award 2009.

Lees meer

Magazine

Word abonnee


Kies het abonnement dat bij jou past.

Word abonnee

blijf 'in touch'

Nu ook op Facebook

Volg ons op Twitter

Tweet met ons mee

Mijn DFPro

Inlog vergeten

Voer je e-mailadres of inlognaam in.
Je krijgt instructies per e-mail.

Registreer gratis

Voer je e-mailadres, gewenste
inlognaam en tweemaal het
wachtwoord in.